sobota, 5 stycznia 2013

Sondaż

Dziewczyny!

Komentarz, który został umieszczony pod poprzednim rozdziałem dał mi do myślenia i dlatego chciałabym Was prosić o głosowanie w ankiecie. Zdaję sobie sprawę, że wśród Was są fanki TW i 1D, niekoniecznie obu i nie zawsze jesteście zadowolone z tego, w jakich proporcjach piszę o zespołach.
Jak już wspominałam, mam spory zapas odcinków i muszę stwierdzić, że w głownym rozrachunku tylko nieco więcej uwagi poświęciłam The Wanted, więc wydaje mi się, że podział jest sprawiedliwy.
 
Zaznaczam, że sama lubię oba zespoły. Początkowo polubiłam One Direction, a nie znosiłam "Glad You Came", ale kiedy usłyszałam "Lightning" i obejrzałam "WantedWednesday", nie było już odwrotu. Wydawało mi się, że w rozdziałach daję wyraz sympatii dla obu zespołów i przykro mi, że się nie udało.
 
Jak już kiedyś obiecałam truskawce wszystkie czytelniczki miały być usatysfakcjonowane, ale... Może tak się nie da?
 

Znalazłam chwilę czasu, więc być może umieszczę jutro kolejny rozdział. Jeszcze trzy rozdziały będą na Barbadosie, potem sylwester, z opóźnieniem, ale mam nadzieję, że się spodoba i fankom TW i fankom 1D.
 
Pozdrawiam!6 komentarzy:

 1. Chciałabym wypowiedzieć się tu, ponieważ w ankciecie nie ma możliwości zagłosowania na oba zespoły. Ja jestem otwarta na wszystko i pasuje mi taki układ. Nie przeszkadza mi wcale a wcale, że na przykład jest więcej TW, czy 1D ponieważ nie jestem hejterkom. I podoba mi się w zupełności muzyka obu zespołów. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam o tej opcji :(
   Ale dziękuję Ci za komentarz i opinię :*

   Usuń
 2. Ja niestety jak sama wiesz jestem calym sercem z One Direction, i sie to nie zmieni. Czytam opowiadanie i z niecierpliwoscia zawsze czekam zawsze na kolejny rozdzial. Szanuje TW, ale bardzo ale to bardzo chcialabym zeby opowiadanie skonczylo sie na korzysc ONE DIRECTION. Cos teraz czuje ze pocalunek b z Nathan'em.. trudno, przezyje :)) Nie przestane czytac.Znaczy tak mysle..ONE Direction zawsze ;))) ps. Polecilam twoje opowiadanie Directionerką, mam nadzieje ze czytają ;** ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. The Wanted w tym opowiadaniu jest o wiele bardziej zabawniejsze niż 1D. W tym opowiadaniu zdecydowanie wolę jak występuje TW. 1D też lubię, ale oni mają praktycznie więcej uwagi na innych blogach, które przeglądam. Niech chociaż tutaj TW będą mieli więcej uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże ja tak cie przepraszam ze ostatnio ni komentowaqłam
  postaram się to wszystko nadrobić
  I bardzo ale to bardzo przepraszam
  Wiesz zaczęla się szkoła itd
  Obecuję ze bede na biezaco

  OdpowiedzUsuń
 5. [spam]
  "Czując w płucach dym spojrzałam na Nialla, który coś opowiadał. On także przeszedł wiele – chyba jak każdy pacjent tego szpitala. Przez presję wywołaną z powodu rodziców, znajomych, szkołę i w ogóle całe środowisko zaczął okaleczać samego siebie. Zapewne gdyby nie jego wścibska matka, która przeczytała jego pamiętnik, Niall wciąż znajdowałby się na wolności."
  jeśli chcesz poznać powody dlaczego inni pacjenci znaleźli się w Rivendale Hospital, to nowy rozdział na http://sick-mad-sad.blogspot.com/ powinien cię zainteresować ♥

  OdpowiedzUsuń