Fabuła

Tytuł: "Wanted Direction"
Gatunek: komedia/obyczaj/romans
Rok produkcji: 2012
Autorka: Jaycee Hollander
 
Fabuła:
Magda jest zwyczajną nastolatką, do której pewnego zimowego dnia uśmiecha się los. Zapisuje się jako wolontariuszka na festiwal reżyserów klipów wideo i zostaje przewodniczką pewnego Brytyjczyka, który zachwycony jej błyskotliwością i bezpretensjonalnością proponuje jej pracę. Dziewczyna ma tylko szesnaście lat, ale nie może odrzucić intratnej propozycji stażu. Tym bardziej, że dotyczy ona współpracy z jej ulubionym zespołem, One Direction.
W obcym kraju, w obcej kulturze, próbuje odnaleźć miejsce dla siebie, ale nie jest to łatwe. Trzymając się ze znanym i kochanym boysbandem jest narażona na ostrzały fotoreporterów, którzy zaczynają grzebać w jej życiu prywatnym i łączyć ją w romans z jednym z członków zespołu. Co gorsza, dziewczyna tego członka zespołu okazuje się istną harpią, zazdrosną o swojego księcia, która gotowa jest na wszystko, by pozbyć się potencjalnej rywalki.
Życie Magdy stanie do góry nogami, kiedy wpadnie w wir brytyjskiego show biznesu i pozna wiele sławnych osób z rynku muzycznego. Na jej drodze staną członkowie konkurencyjnego zespołu The Wanted i będzie musiała dokonać trudnego wyboru. Nie będzie to proste, jeśli na głowie ma się roztrzepaną siostrę, która zwala się do Anglii jak grom z jasnego nieba i doprowadza do coraz to większych kłopotów...
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz