sobota, 2 lutego 2013

KOMUNIKAT

Witam moje drogie czytelniczki!

Postanowiłam napisać tę krótką notkę, żeby wyjaśnić Wam dokładnie, o co chodzi w zakładce "KWESTIONARIUSZ" (szczególnie Charlizell, która miała kilka pytań).
A więc pod koniec tego opowiadania pojawia się jedna nowa postać, przyjaciółka Moniki. Jest to postać z mojej wyobraźni, ale na razie nie ma żadnych szczególnych cech poza faktem, że jest z charakteru podobna do przyjaciółki i zapała sympatią do Maxa. Będzie to epizod, rozwinięty w kontynuacji, w której póki co planuję pojawienie się jeszcze trzech kolejnych dziewczyn. Do zespołów, które pojawiły się w tym "sezonie" dołączą też kolejne i oprócz kontynuacji starych wątków, pojawią się nowe.
 
Nie zdradzę na razie fabuły, bo zmienia się ona jak w kalejdoskopie, a do ruszenia nowego bloga pozostało jeszcze dużo czasu. Nie będzie to jednak tak pogmatwana historia (choć pewnie i tak moje zapewnienia okażą się spalić na panewce), a po zakańczaniu kolejnych wątków mogą pojawiać się kolejne. Charakter bloga ma być interaktywny i co jakiś czas to czytelniczki będą decydować, jak mają potoczyć się losy bohaterów (bo w końcu poniekąd opowiadanie będzie o Was, więc kimże byłabym, sama decydując o wszystkim?). Oczywiście na potrzeby opowiadania być może złączę kilka osób w jedną, bo nie sposób byłoby pisać o wszystkich.
 
Więcej szczegółów będzie się pojawiało wkrótce. Póki co przed nami kolejne rozdziały "Wanted Direction". Mam nadzieję, że zainteresowanie nie osłabnie, bo inaczej nie zdecyduję się na kontynuację.


Dziękuję Wam za wsparcie i komentarze.
Pozdrawiam gorąco :*
 
 
 
 
 

9 komentarzy:

 1. O,Fajnie,że będzie nowa postać i to do Moni podobna...nieźle :D

  OdpowiedzUsuń
 2. oooo nowa postać będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uu... Postać podoban do Moniki ;D Zapowiada się ciekawie! Już nie mogę się doczeć! :D Popsrostu to będzie jedno wielkie BUM XD
  Jestem ciekawa innych nowych postaci! :o I nie mogę się doczekać następnych rozdziałów i 2 sezonu ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Dam Ci radę. Za dużo osób w to nie pakuj bo nie wyjdzie. Może nie uwierzysz, ale wiem co mówię. Będzie tak, że skupisz się na jednej, a trzeba opisać drugą i trzecią, a co dopiero przy sześciu postaciach. I jeszcze wplątać w to chłopaków i ich wydarzenia i przemyślenia. Przy czterech jeszcze dasz radę, ale rozdziały będą długie co mnie cieszy. Dodaj postać przyjaciółki Moni, a później np. jeszcze jedną, jak będziesz czuła, że jest git dodawaj następne. Zależy mi na tym opowiadaniu, naprawdę i dlatego tak się wtrącam. Rozważałam swoją kandydaturę, i też miałam pomysł by moja osobowość była przyjaciółką Moniki, bo też w pewnym sensie podobna do niej jestem, ale też nieco inna i może dlatego Monika jest dla mnie ważna. Spasuję więc bo i tak pewnie masz sporo zgłoszeń, a którąś wybrać trzeba ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę się doczekac II części :) Nawet, jeśli mnie nie wybierzesz jako bohaterkę będę czytac :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nominowałam Cię do : The Versatile Blogger Award http://storywith--thewanted.blogspot.com/ ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Możesz się cieszyć, bo zostałaś nominowana przeze mnie do The Versatile Blogger!!! Jeśli nie wiesz co to, zajrzyj na mój blog: ciasteczkowe-blogi.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Och nareszcie udało mi się tu dotrzeć. Miałam tyle nauki, że myślałam, że później nie nadrobie rozdziałów. Mam nadzieję, że wybaczysz mi to, iż piszę pod komunikatem, a nie pod rozdziałem, ale wiem kiedy będę miała kolejną okazję do skomentowania twojego opowiadania:)
  Nadrobiłam wszystkie rozdziały, których nie widziałam i powiem tak, nie wiedziałam, że akcja może jeszcze bardziej się rozkręcić;)
  Liam Księciem z Bajki... to do niego akurat pasuje xd Jestem ciekawa jego spotkania z Maggie:p
  No i dalej liczę na Jaya i Monikę ;]

  Pozdrawiam!;*

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzisiaj rozdziału nie będzie ? ;>

  OdpowiedzUsuń