czwartek, 13 grudnia 2012

Postaci

Zdaję sobie sprawę, że istnieje osobna zakładka, ale zaktualizowałam nieco treści i chciałam przypomnieć sylwetki postaci, szczególnie użytkowniczce truskawkaaaa, która wspominała, że mylą jej się członkowie The Wanted. A więc oto i bohaterowie opowiadania!


Magda/"Maggie" - bystra i błyskotliwa nastolatka z Łodzi, która dostaje propozycję pracy w Londynie u boku reżysera wideoklipów, dzięki któremu poznaje swój ulubiony zespół, One Direction, z którym szybko się zaprzyjaźnia. Wyniku pomyłki paparazzi przypisują jej romans z Liamem, który ma bardzo zazdrosną dziewczynę. Z czasem Magda poznaje też The Wanted, a jej serce zaczyna szybciej bić dla jednego z członków zespołu. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy staje się ogniwem konfliktu między boysbandami, nie tylko na gruncie zawodowym.


Monika/"Brukselka" - zwariowana i impulsywna studentka ze skłonnością do pakowania się w kłopoty. Starsza siostra Magdy, która przyjeżdża do Anglii, by narobić siostrze kłopotów, a sobie długu. Przez bezmyślność wywala instalację w całym hotelu, a żeby zapłacić za naprawę zostaje asystentką Jayne Collins, odkrywczyni zespołu The Wanted. Nie omieszka też mieszać się w życie uczuciowe siostry, zapominając, że w pierwszej kolejności powinna zadbać o swoje.


 
 

CHŁOPAKI Z THE WANTED:
Max George - bojący się gąbek i lubujący się w macaniu ludzi po małżowinach usznych niedoszły piłkarz. Musi borykać się z nieustannymi docinkami na temat jego łysiny, którą sam sobie zawdzięcza. "Tatuś" zespołu. Z otwartymi ramionami przyjmuje obie siostry w społeczności TWFanmily.
Nathan Sykes - beniaminek w zespole, romantyczny i poważny. Jego silną bronią jest sarkazm. Kolekcjonuje czapki i ma na ich punkcie bzika. Od dawna jest sam, ale jego życie zmienia się, kiedy poznaje Magdę. Początkowo rodzi się między nimi przyjaźń, a po wielu dziwacznych incydentach chłopak zaczyna wypierać rodzące się w nim uczucie do dziewczyny.
 
Tom Parker - początkujący kucharz, specjalizujący się w chilli con carne, czyli chilli z mięsem. "Pogromca toalet", co niejednokrotnie pokazał na trasie. Trzyma sztamę z Maggie, jest bardzo cięty na członków One Direction i często popada w "ataki histerii", które uwarunkowane są jego wybuchowym charakterem. Nie przepada za Monicą, co okazuje na każdym kroku. Niestety, jego motywacja nie jest na razie znana.
 
Jay McGuiness - zespołowy klaun, zawsze skory do żartów i wycinania kolegom kawałów. Wegetarianin i podobno najbardziej inteligentny członek zespołu. Za cel obiera sobie wyswatania Madzi i Natha, a do tej spółki, próbuje wciągnąć Monikę, której nie podoba się ten pomysł, bo sama ma inne plany, co do miłosnej przyszłości siostry. Tak między dwoma samozwańczymi swatami rozpoczyna się wojna, gdyż mają zupełnie innych kandydatów na oku.
 
Siva Kaneswaran - najbardziej poukładany członek zespołu, ale jak to mówią, cicha woda brzegi rwie. Przypomina indiańskiego boga, ma wystające kości policzkowe, z których jest dumny i często omijają go różne przygody. Kiedy już się rozkręci, ciężko go jednak powstrzymać. Od dawna spotyka się z Nareeshą.
 
 
 
CHŁOPAKI Z ONE DIRECTION:
Liam Payne - najbardziej romantyczny członek One Direction, twardo stąpający po ziemi. Ma bardzo zazdrosną dziewczynę, Danielle, a kiedy w jego życiu pojawia się Maggie, zaczyna mieć mętlik w głowie. Ma złamane serce, gdy dziewczyna wybiera pracę dla The Wanted, ale postanawia się nie poddawać. Nieoczekiwanie sprzymierzeńca odnajduje w Monice, która uznaje, że byłby dobrym kandydatem na chłopaka siostry.
 
Harry Styles - bożyszcze nastolatek i kobiet. Ma najwięcej napalonych fanek, ale jego interesują starsze kobiety. Podkochuje się w dziennikarce Caroline Flack. Z zamiłowania lubi przechadzać się w stroju Adama, bo twierdzi, że "nagość wyzwala".
Louis Tomlinson - zabawny król żartów, skory do docinków ze swoim najlepszym kumplem Harry'm. W potrzebie lojalny przyjaciel, służący dobrą radą. Ma dziewczynę, którą kocha. Najstarszy z zespołu.
Zayn Malik - piosenkarz z zawodu z zapędami aktorskimi. Niejednokrotnie rozładowuje napięcie łamanym angielskim. Kiedyś uzależniony od gier, wyszedł z tego z pomocą Magdy.
Niall Horan - roześmiany i bezstroski wesołek, który uwielbia grać na gitarze. Śmieszy go niemal wszystko, nieustannie cieszy się życiem. Jest Irlandczykiem, przez co nieustannie słyszy dowcipy o krasnalach i garncach złota. 


 
 
INNI:

Jayne Collins - odkrywczyni The Wanted. Miła kobieta uzależniona od kawy i pigułek nasennych. Zatrudnia Magdę jako asystentkę, kiedy zajmuje się menedżmentem zespołu. Później przyjmuje też do pracy Monikę, by ta mogła odrobić swój dług. Nie popiera mieszania pracy z przyjemnością, dlatego jest przeciwna wszelkim cieplejszym uczuciom między dziewczynami a chłopakami.
 
 
 

Danielle Peazer - dziewczyna Liama. Chuda tancerka, wredna, zazdrosna do bólu i wścibska. Nie znosi Maggie od niemal samego początku i wbrew jej woli wciąga ją w wojnę, żeby bronić swojego faceta. Dochodzi między nimi nawet do bójek.Beverly Sykes - matka Natha. Była pielęgniarką, teraz zajmuje się nauką śpiewu, którym zaraziła dwoje swoich dzieci. Rozwódka. Miła i ciepła kobieta, która traktuje Magdę jak członka rodziny.


Jessica Sykes - młodsza siostra Natha. Początkowo nie przepada za Magdą, ale z czasem zdaje sobie sprawę, ile mają wspólnego i się zaprzyjaźniają. Z chęcią widziałaby dziewczynę jako swoją bratową.
EPIZODY:


 
Jessica - bratanica Joe. W połowie Polka znająca język, fanka One Direction i psychofanka Zayna. Madzia poznaje ją przypadkowo, kiedy ta wkrada się na plan One Direction. Niewykluczone, że dziewczyna jeszcze się pojawi.JLS (od lewej Aston, Oritse, Marvin i JB) - brytyjski zespół, który zajął II miejsce w X-Factorze (przegrali z Alexandrą Burke). Pojawiają się epizodycznie w różnych momentach opowiadania, a Marvin Humes jest często wspominany jako obiekt westchnień Moniki/"Brukselki" ze względu na swoją atletyczną budowę ciała.
 Joe McDovan - znany reżyser klipów, który racował m. in. z One Direction, Jessie J i Taio Cruzem. Madzia nazywała go poczciwym, ze względu na interesujące poczucie humoru, ale i umiejętność dokopania.

WKRÓTCE:


The Saturdays (od lewej Rochelle, Frankie, Una, Vanessa i Molly) - znany girsband brytyjski, odkryty przez Jayne Collins. Kobieta ma plany, aby Madzia zaczęła dla nich pracę, kiedy The Wanted pojadą w trasę koncertową. Większe role odegrają dziewczyna (obecnie żona) Marvina z JLS Rochelle oraz Frankie, która narazi się Monice i Magdzie.


Oraz Eleanor Calder, Caroline Flack, Michelle Keegan, Kelsey Hardwick, Sean McGuiness, zespół McFly, Louis Walsh, Rihanna i inni.

2 komentarze:

 1. oj tam oj tam inna zakładka owszem ale lepsze to niż nic
  ale się napracowałaś ja to bym rady nie dała
  ty to chyba lubisz tak duzo pisac ;)
  a co do rozdziału to kiedy kolejny bo nuudno miii
  weeny :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe! Musiałaś się naprawdę napracować :)

  OdpowiedzUsuń