środa, 3 kwietnia 2013

Rozwiązanie kwestionariuszy


Dziękuję za zainteresowanie kwestionariuszami!

Na moją pocztę dotarło aż 15 zgłoszeń, czego się nie spodziewałam. Cieszę się, że pomysł z organizowaniem swego rodzaju castingu do kontynuacji opowiadania spotkał się z takim zainteresowaniem.

Ale do rzeczy! Zgłoszenia nadsyłałyście przez dwa miesiące, przez które nieustannie biłam się z myślami, by wybrać najciekawsze propozycje. Wszystkie były bardzo podobne, co w sumie jest normalne, bo należymy do tego samego fandomu. Średnia użytkowniczka zainteresowana kwestionariuszem to fanka Natha w wieku 15 lat, lubiąca śpiewać i pisać, z pozoru nieśmiała, naprawdę żywiołowa. Niestety nie mogłam umieścić kilku niemal identycznych postaci, dlatego plusowała oryginalność. Tak jak wspominałam, również regularne czytanie i zostawianie po sobie komentarzy sprawiało, że dodawałam plusy. Kilka osób zostało przeze mnie obsadzonych, ale przez długą nieobecność na blogu ich role zostały cofnięte.

Wydaje mi się, że w swojej ocenie byłam obiektywna, bo żadnej z Was nie znam. Mam nadzieję, że jeśli nie zostałyście wybrane, wybaczycie mi to i mimo wszystko zostaniecie, by czytać kontynuację. Mam już w planach kolejne opowiadania, tym razem nieco krótsze, więc będzie jeszcze szansa "załapać rolę".

Tak więc na Waszych mailach do jutra powinny pojawić się odpowiedzi. Jeśli żadnej (pozytywnej lub negatywnej) nie dostałyście, oznacza to, że Wasza wiadomość gdzieś mi zaginęła lub też e-mail nie dotarł. Proszę wtedy o ponowne wysłanie wiadomości z kwestionariuszem w celu przypomnienia.

Zdecydowałam się, że pojawią się dwie nowe postacie, które uzyskają swoją perspektywę. Jedna z nich będzie łączona z dwóch użytkowniczek, jeśli się na to zgodzą, druga jest samodzielną postacią, która pojawi się jeszcze w tej części. Oprócz tego około rozdziału 16 pojawi się kolejna postać, której losy będą przedstawiane z perspektywy innych postaci. Będą to postacie związane z Moniką. Pojawią się też młodsze dziewczyny związane z Magdą, ale na razie nie będę nic o nich zdradzać, bo nie chcę spoilerować. Zresztą, w tej kwestii nadal się waham, gdyż sporo osób, które miały odegrać te role przestały czytać opowiadanie.

W kontynuacji pojawią się chłopaki z The Wanted, a także debiutancko Lawson. Z One Direction pojawia się głównie Liam, gdyż zdecydowałam, że powstanie spin-off, w którym to chłopcy z 1D będą mieli główne role, więc nie będę ich na siłę wrzucać do kontynuacji, jako że i tak będzie sporo postaci. Powrócą również Kuba i szalona Jess. Akcja będzie się działa w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Kontynuacja będzie liczyła 50 rozdziałów.

Oczywiście nie muszę wspominać, że zaakceptowany udział w "Wanted Direction 2" oznacza komentowanie rozdziałów NIE TYLKO ze swoim udziałem. Mam nadzieję, że zaufanie, którym mnie obdarzyłyście nie uleci jak powietrze z przebitego balonu i będziecie zadowolone.

Pozdrawiam Was serdecznie i zachęcam do śledzenia dalszych losów sióstr. Dziękuję za komentarze, wsparcie i ciepłe słowa.

Pozdrawiam serdecznie,
Jaycee.

10 komentarzy:

 1. Wydaje się trochę pokręcone, ale i mega ciekawe. Już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie powiem, zaciekawiłaś mnie. ;)
  Jestem pewna, że kontynuacja będzie równie ciekawa jak to opowiadanie.
  Bardzo się cieszę, że w kontynuacji pojawi się Lawson, ponieważ od niedawna po prostu zakochałam się w ich piosenkach.
  Pozdrawiam i życzę weny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lawson...hmm ciesze sie bardzo gdyz jestem ciekawa jak ich przedstawisz;) rownie mocno intryguje mnie druga czesc ;) juz sie nie moge doczekac ;P

  OdpowiedzUsuń
 4. Lawson?Nie słyszałam o tym zespole, ale dzięki tobie mam okazję by ich poznać :) Nie mogę się po prostu doczekać kontynuacji, na sto procent będzie świetna ! :)
  Pozdrawiam. <3
  P.s
  Na http://truly-deeply-love.blogspot.com/ już nowy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już się nie mogę doczekać! :)) A na tn spin-off nie mogę doczekać się w szczególności :D ( nie chce mi sie logowac na konto bo jestem na innym laptopie xd )

  OdpowiedzUsuń
 6. Aaa! Nie mogę się doczekać! Jestem ciekawa dalszej części. I Lawson będzie. Cudownie! A dzisiaj na nowy rozdzialik można liczyć? Taka prośba mała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie odpisałam Ci na maila. Już nie mogę się doczekac :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń