wtorek, 14 maja 2013

Komunikat dotyczący drugiego bloga

Witajcie moje drogie!
Jak zapewne zauważyłyście, na drugim blogu pojawił się opis postaci. Zachęcam do zajrzenia i zapoznania się z nim lub, jeśli nie lubicie spoilerów, z czołówką dostępną w zakładce. Poszłam nieco na łatwiznę, bo korzystałam z niektórych wcześniej napisanych przeze mnie opisów, przyciętych zdjęć czy ściągniętych klipów, ale i tak trochę czasu to zajęło, dlatego jeszcze nie pojawiły się moje komentarze pod Waszymi rozdziałami. Obiecuję, że jutro na pewno możecie się spodziewać recenzji.
Wtedy też będę pracować nad nowym blogiem i przy dobrych wiatrach zadebiutuje pierwszy rozdział. Każdy z planowanych 50 będzie nosił tytuł postaci, z której perspektywy będą przedstawiane wydarzenia. Również postacie męskie otrzymają perspektywę, ale będzie się ona pojawiać rzadziej, ale oczywiście wszystko zależy od Was. Nowością będzie brak krótkiego zarysu, co w rozdziale się znajdzie, co zostanie zastąpione przez cytaty z różnych książek, które niejako zarysują treść.
Zdaję sobie sprawę, że z pozoru opowiadanie przypomina to autorstwa Karoline.,  jednak mam nadzieję, że kamienica, Lawson i The Wanted to jedyne podobieństwa. W razie czego, informować mnie o plagiacie bez wahania!
Jak już wspominałam, jeśli formuła się sprawdzi, przewiduję "powtórkę z rozrywki", jeśli chodzi o kwestionariusze. Nowe postacie nie są w 100% odzwierciedleniem Was, czytelniczek, gdyż byłoby to niemożliwe. Głównie dlatego, że naprawdę macie bardzo podobne charaktery i zainteresowania, a żeby wprowadzić różnorodność, starałam się nieco kombinować jak koń pod górę. Mam nadzieję, że nie będziecie zawiedzione, a mnie zrozumiecie.
Dziękuję za wsparcie,
Jaycee :*

3 komentarze:

 1. To będzie coś xD zapoznałam sie z bohaterami i są naprawdę świetni :) najbardziej ciekawi mnie Luiza ^^ zazdroszczę ze robisz filmy w moviemaker tak wyraźnie , bo u mnie wszystko się rozmazuje i jest po prostu ... No to jak będziesz nadrabiać to przypomnę ci o sobie <3 dirty-romance.blogspot.com opowiadanie o justinie Bieberze , nie jest sławny i ma zupełnie inny charakter , wiec jeśli go nie lubisz to może zajrzysz na spróbowanie , skomentujesz i jakoś się przekonasz ;) pozdrawiam cieplutko i wypatruje u ciebie z niecierpliwością rozdziału 1 ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. No więc..Ten blog jest zawalisty!!
  W drugim przeczytałam o Louzie i o Monice no i zaraz sprawdzę czy jest jeszcze coś ;D
  Zapraszam do mnie! <3
  http://lovee-1d-PL.blogspot.com
  <3 Liczę,że zostawisz komentarz :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej !
  Blog zapowiada się świetnie !
  Opisy są genialne !
  W wolnej chwili zapraszam na mój blog o TW i 1D:
  http://zgodabudujeniezgodarujnuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń