wtorek, 23 października 2012

Info od autorki

Witam, moje drogie!
 
Chciałam Was prosić o szczerą opinię, czy rzeczywiście warto umieszczać tutaj dalszy ciąg historii Magdy i jej przygód z brytyjskimi zespołami? Czytacie? Podoba Wam się?

Z czasem u mnie krucho, a mimo że sprawia mi przyjemność pisanie dla samej siebie, to wrzucanie tego do sieci tylko po to, żeby "żyło własnym życiem" bez żadnego odzewu, nie jest szczytem moich marzeń.

Zobowiązuję się przeczytać i skomentować wszystkie opowiadania, które piszecie (lub które piszą wasi przyjaciele, znajomi w internecie, członkowie tej samej grupy fanowskiej) i będę wdzięczna za polecanie mnie waszym czytelnikom, jeśli uznacie, że opowiadanie jest warte polecenia. Równocześnie mogę obiecać, że "Wanted Direction" nie urwie się w połowie, gdyż jest już prawie skończone i jeszcze niejedną perypetię przeżyją główni bohaterowie, zanim zaznają czegoś, co zakrawa na happy end.
 
Pozdrawiam i życzę dużo weny!
 
Jaycee.

4 komentarze:

 1. Tak umieszczaj tu opowiadanie dalej!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla takich czytelniczek jak Wy warto pisać :)

   Usuń
 2. Sorka że tamtego rozdziału nie skomentowałam, ale nie miałam kiedy. :C Ale już go przeczytałam i był po prostu boski! ^^ Wyścigi wózkami bagażowymi to jest odlotowy pomysł!!! Ja tak chcę! ^^ I plosię pisz dalej, żeby było więcej takich zajebiaszczych akcji! Masz talent, nie zmarnuj tego, dobrze ci radzę! Pisz dalej!!! Bo jak nie, to cię znajdę i cię zjem!!! Także tego... Pisuj tak dalej! ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcę być zjedzona, więc zaraz wstawiam ciąg dalszy :)

   Usuń